fbpx
Usługi msurgiel 14 kwietnia 2022
Karteko
Czym się zajmujemy?

Karteko, jako nabywca odpadów makulatury tekturowej, stanowi idealnego partnera dla przedsiębiorstw i instytucji poszukujących efektywnych rozwiązań w zarządzaniu odpadami kartonowymi. Nasze usługi są kompleksowe i skrojone na miarę potrzeb naszych kontrahentów, którzy pragną pozbyć się zbędnych opakowań kartonowych w sposób ekologiczny i zgodny z przepisami prawa.

Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, zapewniamy nie tylko legalny odbiór odpadów kartonowych, ale również ponowne wprowadzenie ich na rynek. Korzystając z naszych usług, nasi partnerzy mają pewność, że ich odpady kartonowe zostaną przetworzone w sposób odpowiedzialny, przyczyniając się do ochrony środowiska i zasobów naturalnych.

Nasze usługi
Recykling zużytych opakowań kartonowych z Karteko. Jak wygląda proces?
1
Zgłoszenie odbioru

Otrzymujemy od Ciebie zgłoszenie odbioru kartonów. Możesz do nas napisać lub zadzwonić. Po weryfikacji kilku elementów ustalamy wspólnie dogodny termin transportu pudełek.

2
Weryfikacja i transport

Nasi pracownicy oceniają surowiec, dopełniają wszelkich formalności i transportują zużyte opakowania kartonowe do naszego zakładu przetwórczego. Odbiór kartonów leży po naszej stronie!

3
Recykling

Kartony poddajemy recyklingowi! Wy nie macie problemu z gospodarką odpadem, a środowisko zyskuje! Kartony używane to przyszłość!

Działamy kompleksowo dla środowiska i GOZ!
Nasza oferta sprawdza się doskonale zarówno dla średnich jak i dużych przedsiębiorstw!
ikonka-04
Przyjmowanie kartonów używanych

Jeżeli kartony używane występują w Twojej firmie to skontaktuj się z nami! Wspólnie pozbędziemy się Twojego problemu!

ikonka-05
Sprzedaż kartonów

Jeżeli kartony do wysyłek produktów czy też przechowywania znajdują się wysoko na liście potrzeb Twojego biznesu to również możemy coś Ci zaoferować!

Dysponujesz zużytymi kartonami?
Skontaktuj się z nami!
Potrzebujesz kartonów dla swojego biznesu?
Zobacz nasz sklep!
Dysponujesz zużytymi kartonami lub potrzebujesz kartonów dla swojego biznesu?
Skontaktuj się z nami!